Αρχική σελίδα » ΜΟ.ΔΙ.Π » Hμερίδες ΜΟΔΙΠ » Συνέδριο ΤΕΙ Λάρισας 28-29 Σεπτεμβρίου 2011

Συνέδριο ΤΕΙ Λάρισας 28-29 Σεπτεμβρίου 2011

H Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών συμμετείχε επιτυχώς στο Συνέδριο "Διασφάλιση Ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση: Η πορεία και οι προοπτικές " που οργανώθηκε από τις Μονάδες Διασφάλισης Ποιότητας (ΜΟ.ΔΙ.Π.) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και του Ανώτατου Τεχνολογικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος Λάρισας σε συνεργασία με την Ανεξάρτητη Αρχή Διασφάλισης Ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση (Α.ΔΙ.Π.).

Το συνέδριο διεξήχθη στην Λάρισα το διήμερο 28-29 Σεπτεμβρίου 2011.  Το Συνέδριο πραγματοποιήθηκε στους χώρους του ΤΕΙ της Λάρισας και συγκεκριμένα στο Αμφιθέατρο του κτιρίου Διοίκησης και Διαχείρισης Έργων (ΔΔΕ) - κτίριο 6.

Ομιλητές από ΜΟΔΙΠ ΕΚΠΑ:

Κωνσταντίνο Μπουρλετίδη και Κατερίνα Φουντή,

Εισήγηση με τίτλο: "Η πορεία υλοποίησης της ΜΟ.ΔΙ.Π ΕΚΠΑ: Συμπεράσματα και Προοπτικές".