20.06.2013

«Ανακοίνωση για δεύτερο κύκλο επιμορφώσεων ΟΜΕΑ των Τμημάτων στο Πληροφοριακό Σύστημα ΜΟΔΙΠ ΕΚΠΑ- 21- 25 Ιουνίου 2013»

Δεδομένης της άμεσης ανταπόκρισης των ΟΜΕΑ των Τμημάτων στη διαδικασία της εισαγωγής δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα της ΜΟΔΙΠ και  ανταποκρινόμενη η Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας στις ανάγκες οι οποίες προκύπτουν από την μέχρι τώρα εφαρμογή του συστήματος, οργανώνεται σειρά δίωρων σεμιναρίων με αντικείμενο το πληροφοριακό σύστημα της ΜΟΔΙΠ.

Το σεμινάριο αυτό είναι προαιρετικό και έχει σκοπό να επιδείξει το πληροφοριακό σύστημα σε νέους χρήστες, να επιλύσει τυχόν απορίες, κ.λπ.

Το σεμινάριο είναι δίωρο και θα λάβει χώρα στους εξής χώρους και ώρες:

·         Παρασκευή 21 Ιουνίου,  11πμ -1μμ , στα προπύλαια του Πανεπιστημίου, στο γραφείο του προέδρου της ΜΟΔΙΠ

·         Παρασκευή 21 Ιουνίου,  1πμ-3μμ,  στα προπύλαια του Πανεπιστημίου, στο γραφείο του προέδρου της ΜΟΔΙΠ

·         Τρίτη 25 Ιουνίου,  11πμ -1μμ , στην Πανεπιστημιούπολη, στα γραφεία της ΜΟΔΙΠ

·         Τρίτη 25 Ιουνίου,  1πμ-3μμ , στην Πανεπιστημιούπολη, στα γραφεία της ΜΟΔΙΠ

Για την διευκόλυνση της διοργάνωσης του σεμιναρίου και την διευκόλυνση των συμμετεχόντων οι ενδιαφερόμενοι κλήθηκαν να  δηλώσουν συμμετοχή  στην φόρμα η οποία βρίσκεται στον παρακάτω σύνδεσμο: